Značky 2017-01-19T15:17:35+00:00

NAŠE ZNAČKY

Až 60% zložiek z kozmetických výrobkov sa vstrebáva do krvného obehu cez pokožku. Asi málokto sa zamyslel nad tým: Akým chemickým koktailom sa dobrovoľne “kŕmime”?  My sme sa nad tým zamysleli a začali sme zisťovať zloženie doteraz bežne používaných kozmetických produktov. Keďže nám záleží na našom zdraví, už nám to nie je jedno a oveľa viac nám záleží na ich zložení.  Preto sme si začali hľadať a vyberať výrobcov, ktorí sa snažia vyrábať čo najčistejšie prírodné kozmetické produkty. Aj pre nás to boli neznáme značky, ale už nie sú a svojou kvalitou nás presvedčili a veríme, že presvedčia aj Vás. Tu ich môžete bližšie spoznať.

flowers_top
Viac o spoločnosti ZUII ORGANICS

zuii organické

Austrálsky rodinný podnik s tradíciou ZUII ORGANIC  dokazuje, že je možné vyrábať pleti príjemnú bio certifikovanú kozmetiku a okúzľujúce make-up produkty s vysokým bio podielom,  bez toho aby utrpela kvalita, vôňa alebo paleta odtieňov. Zuii priviedla zásady ekológie a prírodnej kozmetiky k dokonalosti a poskytuje ženám jedinečnú možnosť skrášliť svoju tvár pomocou líčenia, ktoré lieči.

Uložiť

Viac o spoločnosti ZUII ORGANICS
Viac o spoločnosti Havlíkova přírodní apotéka
logo havlikova apoteka

Havlíkova prírodná apotéka čerpá z tradičných receptúr známeho a vášnivého českého lekárnika minulého storočia PhMr.Karla Havlíka. Karol Havlík zastával názor, že najlepšie pomáha samotná silná príroda. Vyrábal kozmetiku podľa vlastných receptúr a zo zdravých prírodných surovín, ktoré si sám zbieral. Aj dnes Havlíkova prírodná apotéka využíva tradičné metódy pestovania byliniek ako za čias babičiek, keď rastliny vyrastali voľne, bez postrekov a boli silnejšie a účinnejšie, a preto si svoje vybrané rastliny pestujú vo vlastnej ekologickej záhradke v Českej republike.

Viac o spoločnosti Havlíkova přírodní apotéka
Viac o spoločnosti Navia

logo navia

Zakladateľkou slovenskej prírodnej kozmetickej značky Navia je vyštudovaná chemička Ing. Martina Dudová. Práve pri práci v chemickom laboratóriu s nebezpečnými látkami sa rozhodla, že obmedzí zdraviu škodlivé látky vo svojom živote na minimum. Paradoxne práve chémia ju priviedla k výrobe nechemických produktov. Spolu s manželom vybudovali rodinný podnik, ktorého snahou je vytvoriť produkty s jednoduchým zložením, ale vysokým obsahom prírodných účinných látok, ktoré by prirodzene podporili funkciu pokožky. Preto aj názov NAVIA je odvodený z latinského výrazu „SILA PRÍRODY“, čo vystihuje myšlienku ich práce.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Viac o spoločnosti Navia

Možnosť veľkoobchodnej spolupráce.

Viac informácií