100% prírodná dekoratívna kozmetika Zuii Organic 2016-11-07T13:55:02+00:00

Bio kozmetika z kvetov: Viac ako „len” prírodná dekoratívna kozmetika.

prirodna dekorativna kozmetikaAustrálsky rodinný podnik s tradíciou ZUII ORGANIC  dokazuje, že je možné vyrábať pleti príjemnú bio certifikovanú dekoratívnu kozmetiku a okúzľujúce make-up produkty s vysokým bio podielom, bez toho aby utrpela kvalita, vôňa alebo paleta odtieňov. Zuii priviedla zásady ekológie a prírodnej kozmetiky k dokonalosti a poskytuje ženám jedinečnú možnosť skrášliť svoju tvár pomocou líčenia, ktoré lieči.

Prírodná dekoratívna kozmetika Zuii Organic se vyrába ručne v Austrálii. Nadčasová a neustále sa vyvíjajúca farebná paleta kozmetiky uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Každý odtieň má svoju vlastnú receptúru. Vyvážené receptúry z bio okvetných lístkov, obohatených ošetrujúcimi olejmi, rastlinnými výťažkami a minerálnymi pigmentami budú vašu pokožku hýčkať. Pleti dodajú živiny a podporujú jej prirodzenú krásu.

Maximálny podiel bio

S garantovaným bio podielom 95–97% (certifikovaných podielov) je ZUII ORGANIC celosvetovo prvá BDIH/COSMOS certifikovaná bio dekoratívna kozmetika z rastlín a kvetov. Spoločnosť ZUII je vedená láskou k človeku a prírode a vedomím, že len biologické produkty a ich udržateľná výroba môže našu Zem dlhodobo uchrániť.  Samozrejmosťou dekoratívnych výrobkov Zuii je, že neobsahujú žiadne chemické látky z ropy, parabény, mastenec, geneticky modifikované zložky a ani iné konzervačné látky.

Krásna bez kompromisov

Zuii je prvá certifikovaná biokozmetika, ktorá ponúka všetky najobľúbenejšie výrobky pre líčenieZuii-organic pleti, očí i pier  v najvyššej biokvalite. Ako jediná biokozmetika ponúka Zuii rovnako pestrú škálu výrobkov k líčeniu ako má bežná dekoratívna kozmetika. Veľkú popularitu si okamžite získal voňavý make-up, ktorý krásne zjednotí farbu pleti, hydratuje ju celý deň a v kombinácií s púdrom dodávajú tvári zamatový efekt. Zuii ohromuje širokou škálou výrazných farieb u očných tieňoch a rúžoch, ktoré naviac nádherne voňajú po ružiach. Vybrať si môžete z mnohých variant rozjasňovačov, leskov na pery či líceniek. V ponuke nájdete tiež ceruzky na oči, pery či korektory na zakrytie nedostatkov pleti, vyzdvihnúť treba predovšetkým ceruzku na obočie, ktorých farby a unikátny tvar ocenila rada vizážistov.

V  zložení produktov Zuii nájdete tradičné kozmetické stálice známe svojimi blahodárnymi účinkami a používané už tisíce rokov k najluxusnejšej starostlivosti o pleť a k ošetreniu a hojeniu celej škály kožných problémov – kvety damašskej ruže, jazmínu, harmančeku, aloe vera, výťažky z kvetov alebo semien (mrkvy, pelargónie, prasličky, žihľavy), ricínový olej a ďalšie.

Všetky použité prísady podliehajú bio certifikácií podľa prísnych austrálskych noriem. Ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie, už pri líčení nemusia poľaviť zo svojich zásad a vystavovať sa vplyvu zdraviu škodlivých látok. Biokozmetika Zuii – už žiadne kompromisy, noste kvety na svojej tvári!

Ponuka produktov Zuii Organic

Certifikáty a receptúry, ktoré poskytujú istotu

Celá paleta produktov je biologicky certifikovaná a vyznamenaná množstvom medzinárodne uznávanými certifikátmi. Spoločnosť Zuii Organic je vidinou lásky k prírode zaviazaná k „bio“ a to viac ako len eticky. Do centra obchodného a ľudského spolužitia, chcú naviac svojimi produktami opäť  priniesť humánny, prirodzený a dôstojný spôsob života. Na rozdiel od množstva „prírodných” minerálnych alebo necertifikovaných štandardných produktov splňujú všetky bio komponenty Zuii dekoratívnej  bio kozmetiky z rastlín len tie najvyššie štandardy bio certifikácie. Tým pádom vylučuje použitie látok, ktoré sú v mnohých (prírodných) kozmetických produktoch bez bio certifikácie na základe ekonomických úvah bohužiaľ stále ešte používané. A ktoré, ako už mnohí vedia, nie sú prospešné človeku, zvieratám, ani životnému prostrediu.

ZUII ORGANIC vylučuje pri svojej výrobe obvyklé miešanie prírodných, bio a necertifikovaných produktov v jednom sortimente, čo sa bežne deje i u „serióznych“ prírodných kozmetík a značiek. ZUII ORGANIC taktiež striktne odmieta nejasné a vyhýbavé formulácie ako „ingrediencie ak je to možné vždy z prírodného alebo bio pestovania“. U ZUII ORGANIC si vážia klientov a ctia jeho právo na presnú a kompletnú informáciu! Preto ponúka dekoratívna bio kozmetika z rastlín od ZUII ORGANIC vždy len najvyšší možný podiel v bio surovinách. Čo je minimálne 95 % (certifikovaných podielov).

Okrem svetovo uznávanej najvyššej bio kozmetickej certifikácie – BDIH / COSMOS ORGANIC – vlastní ZUII ORGANIC taktiež austrálsky bio certifikát NASAA a ohodnotenie „Halal“, „Cruelty Free“ a „Vegan friendly“. ZUII ORGANIC odmieta používanie nebezpečných a škodlivých chemikálií, prísad a prímesí. Sú pyšní na každú receptúru bio kozmetickej rady a otvorene publikujú všetky ingrediencie. Používajú len tie najlepšie dostupné prísady. Z celého srdca sú presvedčení o tom, že vyrábajú najlepšiu certifikovanú dekoratívnu bio kozmetiku. Pre vegánov majú celý zoznam vegánskych produktov od ZUII.

Bio znamená u ZUII skutočne predovšetkým bio

Podiel minerálov sa do bio podielov nezapočítavá, pretože minerály sa logicky, ako bio vyrábať nedajú. To však znamená, že kozmetika s vysokým podielom minerálov a relatívne nízkym obsahom skutočných bio zložiek, môže i napriek tomu vykazovať vysoký bio podiel. Dekorativna bio kozmetika od ZUII sa zakladá na púdroch z  kvetov a rastlinách v bio kvalite. Minerály sú primiešané kvôli farebným pigmentom a to len v nepatrnom množstve. Preto má ZUII tak vysoký podiel certifikovaných bio zložiek. Kvety sú u ZUII základom.

KLIKNITE TU, AK SA CHCETE DOZVEDIEŤ VIAC O SPOLOČNOSTI ZUII ORGANIC

zuii certif1zuii certif2

zuii certif4