DOPRAVA A PLATBA 2017-02-16T11:18:30+00:00

 

Dodacie podmienky

Cenu dopravy je možné vidieť priamo v nákupnom košíku a následne v objednávke. Cena dopravy závisí od ceny objednávky.

do 14,99 EUR – 2,19 EUR
15,00 – 29,99 EUR – 1,99 EUR
30,00 – 49,99 EUR – 1,59 EUR
nad 50,00  EUR – zadarmo

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.

Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty. Balík bude doručený k Vám domov alebo bude uložený na pobočke Slovenskej pošty.  Deň podania Vám bude oznámený emailom.

Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave.

Pri preberaní  zásielky odporúčame jej dôkladnú kontrolu. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, prípadne riešiť priamo s poštovným doručovateľom na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na e-mail info@miavei.sk, kde Vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal – je predmetom dôkazového konania.

Osobný odber – vzhľadom k tomu, že nie sme kamenná predajňa, v prípade záujmu o osobný odber, je nutné si tovar vopred objednať a na základe dohody tovar vyzdvihnúť. Pri objednávaní uveďte do poznámky, že mate záujem o osobný odber a výšku poštovného vám z objednávky odpočítame. Úhrada tovaru v tomto prípade je možná len vopred prevodom na účet.

V prípade, že si odvoz tovaru zabezpečí kupujúci, predávajúci nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave tohto tovaru.

Platobné podmienky

Faktúra (daňový doklad) je súčasťou dodávky.

Ponúkané spôsoby platby:

· platba v hotovosti na dobierku

· platba jednorázového prevodu alebo vkladu na účet predávajúceho

Pri platbe na dobierku hradíte cenu tovaru v hotovosti až pri preberaní zásielky poštovému doručovateľovi. Pre urýchlenie prevzatia zásielky, prosíme, pripravte si potrebný obnos peňazí.

V prípade platby bezhotovostným prevodom alebo vkladom na účet počkajte s platbou na potvrdzujúci e-mail, ktorým Vám potvrdíme, že máme pre Vás tovar pripravený. E-mail bude obsahovať  všetky potrebné údaje na uskutočnenie platby. Platbu zrealizuje bezodkladne po doručení e-mailu, najneskôr do 3 kalendárnych dní. Za deň platby sa považuje deň, kedy bola celá kúpna cena pripísaná na náš účet. Tovar bude vyexpedovaný až po pripísaní platby na náš účet.

Uložiť