Čo dokáže BIO podkladová báza?

Podkladová báza pod make-up je relatívne nový produkt, ktorý sa udomácnil nielen medzi vizážistami, ale aj medzi bežnými ženami. Niekedy bol denný krém považovaný za podkladovú bázu pod make-up. Krém ako podklad má svoj účel, make up sa lepšie nanáša, ale podkladová báza okrem zjednotenia vzhľadu pleti predlžuje trvanlivosť líčenia, hydratuje pokožku, či vyplňuje rozšírené póry. Jemne vyhladzuje vrásky, preto je vhodná pre všetky dámy, ktoré trápia vrásky, či nedokonalosti a nerovnosti na pleti.

Základ pre trvácny make-up.

Tak ako maliar pripravuje svoje plátno pred maľovaním, tak aj podkladová báza slúži na prípravu pleti pred nanášaním make-upu. Aby podkladová báza splnila svoju funkciu, je potrebné dodržať zopár pravidiel používania:

 • Pred aplikáciou podkladovej bázy naneste svoj hydratačný krém a počkajte pár minúť, kým vsiakne do pokožky.
 • Podkladovú bázu aplikujte v tenkej vrstve a opäť počkajte 2-3 minúty, aby sa na pleti usadila. Podkladovú bázu kľudne nanášajte aj prstami, pracuje sa s ňou veľmi ľahko.
 • Následne naneste tenkú vrstvu make-upu, prípadne korektor.
 • Bázu nikdy nemiešajte s krémom alebo s make-upom a vždy ich používajte zvlášť.

Ktorú podkladovú bázu si vybrať?

Existuje niekoľko typov podkladových báz. Líšia sa farebne a taktiež výsledným efektom.

1.Bio bezfarebná podkladová báza – je určená pre normálnu pleť

zuii podkladová bázaZákladnou úlohou bezfarebnej podkladovej bázy je zabezpečiť dlhú trvácnosť líčenia.  Zabezpečí svieži a jasný vzhľad pleti na dlhé hodiny. Pleť bude rovnomernejšia a hladšia.

Zuii Bio podkladová báza je zložená z certifikovaných bio vyživujúcich zložiek, ktoré poskytujú pleti zvýšenú ochranu a hydratáciu. Prísady ako ružová voda z damašskej ruže, harmanček, aloe vera a výťažky z nechtíka pomáhajú upokojiť pokožku, hydratujú ju, a tým znižujú viditeľnosť nedokonalosti pleti a vrások. Ružová voda zmierňuje zápal, tonizuje a reguluje mastnotu pleti.

Akné, pigmentácia, viditeľné žilky, unavená, bledá pleť  a iné nedokonalosti môžu zničiť perfektný make-up. Vďaka korekčným podkladovým bázam Zuii môžete všetky nedokonalosti dokonale zamaskovať. Stačí si len vybrať vhodnú bázu.

2. MINT – Bio korekčná podkladová báza –  je určená pre problematickú pleť

zuii mint podkladova bazaUnikátny výrobok, ktorý bol vyvinutý, aby zakryl nedokonalosti pleti. Potláča začervenanie, skryje žilky a aj akné. Korekčná podkladová báza Mint môže byť použitá pod tekutý alebo tuhý make-up a bola navrhnutá pre lokálne použitie. Je určená pre všetkých, ktorí majú sklon k začervenaniu v oblasti tvári, nosa a brady alebo ich pleť vykazuje známku ružienky (Rosacea). Pastelovo zelený primer vyrovnáva začervenanie a prispôsobuje postihnuté miesta normálnemu odtieňu pleti. Okrem vyváženia farebnosti pleti plní funkciu predĺženia trvácnosti líčenia.

 

3. MAUVE – Bio korekčná podkladová báza  – rozjasňuje bledú a nezdravo vyzerajúcu pleť

podkladová báza zuiiKoniec popolavej pleti! S korekčnou podkladovou bázou bude vaša pleť žiarivá po celý deň. Jemne fialový základ podkladovej bázy rozžiari a poskytne zdravú farbu bledej, unavenej pleti. Primer mauve sa nanáša na celú tvár alebo len na T zónu (na modelovanie tváre u stredne tmavej až tmavej pleti). Jeho krycia schopnosť je stredne intenzívna. Okrem rozjasnenia pleti plní funkciu predĺženia trvácnosti líčenia.

 

4. Apricot – Bio korekčná podkladová báza – zmierňuje zvýšenú pigmentáciu a tmavé kruhy pod očami

apricot primer zuiiNajuniverzálnejšia podkladová báza Apricot sa prispôsobí väčšine pleti. Obzvlášť je vhodná pre tie ženy, ktoré make-up nepoužívajú a napriek tomu chcú mať zjednotenú pleť.  Pomáha zakryť nedokonalosti pleti ako zvýšená pigmentácia, či tmavé kruhy pod očami. Zároveň pomáha znížiť viditeľnosť vrások. Primer apritcot môže byť použitý samostatne alebo v kombinácií s make-upom, ktorého je potom potrebné dať menej. Okrem korekcie pleti plní funkciu aj predĺženia trvácnosti líčenia a dodáva pokožke okamžitú sviežosť.

BONUSY prírodných bio podkladových báz Zuii Organic.

Okrem všetkých vyššie spomínaných účinkov prírodná podkladová báza Zuii poskytuje ešte ďalšie bonusy. Podkladová báza Zuii svojim zložením sa správa ako hydratačný krém. Nebudeme odrádzať od používania hydratačných krémov, ale v krajnom prípade môžete vynechať svoj bežne používaný krém a môžete ho nahradiť iba podkladovou bázou. Ďalším dôležitým bonusom oproti bežným podkladovým bázam je absencia silikónov, pokožka môže voľne dýchať a ostáva hydratovaná a svieža.

Organické rastlinné zložky v podkladových bázach:

 • voda z kvetov damašskej ruže  – bohatá na účinné látky, tonizuje pleť, vyrovnáva pH pokožky, normalizuje tvorbu kožného mazu, posilňuje kapiláry, regeneruje a upokojuje. Podkladová báza Zuii vďaka damašskej ruži príjemne vonia.
 • sladký mandľový olej  – bohatý na vitamíny (A a E), vyživuje, hydratuje, zjemňuje a vyhladzuje, obnovuje prirodzenú farbu pleti, aj keď je to olej – nezanecháva pocit mastnoty.
 • aloe vera – hydratuje a upokojuje pokožku
 • olej z kvetov nechtíka lekárskeho – bohatý na karotenoidy,  vyživuje, vyhladzuje, regeneruje,
 • olej zo semien mrkve – pomáha proti starnutiu pokožka, zlepšuje pružnosť starnúcej pokožky a pomáha odstraňovať vrásky
 • výťažok z harmančeka – upokojuje pokožku a pôsobí protizápalovo
 • výťažok z prasličky – upokojuje a regeneruje pokožku a sťahuje póry
 • výťažok zo žihľavy  – bohatý na chlorofyl, vitamíny, minerálne látky, organické kyseliny, karotenoidy, fytosteroly; regeneruje, omladzuje

Ak sa stále neviete rozhodnúť, ktorá podkladová báza je pre vás vhodná, môžete si u nás kúpiť vzorky podkladových báz.

 

 

 

By | 2017-03-01T22:39:27+00:00 október 5th, 2016|Články|0 Comments

Pridať komentár